+38 (067) 740 50 84 +38 (095) 200 92 25

Як вибрати камін з водяною сорочкою ?

Як вибрати камін з водяною сорочкою ?

   Камінна топка з водяною сорочкою є відмінною альтернативою традиційним опалювальним котлам. Такий камін набуває все більшого визнання завдяки відносно низьким експлуатаційним витратам - дрова та пелети наразі є найдешевшим паливом. Щоб установка виконувала свої функції, вона повинна бути виконана правильно. Який камін з водяною сорочкою вибрати ?.

   Камін з водяною сорочкою - на що звернути увагу при виборі ?

Каміни з водяною сорочкою дозволяють розподіляти тепло до різних приміщень. Вони мають корпус, в якому знаходиться вода. Теплоносій подається в систему радіаторів або труби в "теплій" підлозі. Прилад можна використовувати як для подачі гарячої води для побутових потреб, так і як доповнення до існуючої системи опалення - камін і тепловий насос є способом заощадити кошти.

   Щоб система відповідала поставленим очікуванням, її, перш за все, потрібно правильно підібрати. Ключові елементи включають ;

 - потужність опалення каміна

 - матеріал камінної топки (найчастіше використовується сталь або чавун)

 - максимальний робочий тиск

 - ефективність опалення

 - номінальна потужність опалення водою

 - розміри і діаметр димоходу

 - паливний матеріал

   Як підібрати камін з водяною сорочкою відносно площі приміщень ?

Одним з важливих елементів є регулювання потужності нагріву. Який камін з водяною сорочкою підійде, наприклад, для приміщення в 100 м2 ?, а який буде кращим рішенням для більшого простору ? У продажу є прилади різної потужності - чим вище значення, тим більшу площу можна обігріти. Зазавичай виробники повідомляють, на яку площу розрахована камінна топка, але Ви можете розрахувати і самостійно. Для цього використовується формула ; D=VxGxDt(W), де; D - втрати тепла (у Вт), V - позначає об’єм будівлі (в м3), Dt - визначає різницю між внутрішньою та зовнішньою температурами, G - коефіцієнт теплопередачі (Вт/°C/м3)

   То-ж який камін з водяною сорочкою підібрати для площі приміщення 100 м2 ?

Для опалення будинку чи квартири площею до 100 м2 достатньо каміна потужністю 10 кВт, однак, це приблизна величина, адже багато залежить від ізолюючих матеріалів.

   Який камін з водяною сорочкою для площі 120 м2 ?

Вам цікаво, який камін з водяною сорочкою буде найкраще працювати для площі приміщення 120 м2 ? У цьому випадку рекомендуються прилади намінальною потужністю 12 кВт. До цікавих моделей відносно ціна-якість відноситься камінна топка G&Sons 70x52WM. Вона обладнана місткою камерою горіння, посиленою по периметру шамотними плитами, які не тільки захищають корпус каміна від перегріву, але й завдяки низькій теплопровідності, зберігають макимально високу температуру горіння, що, в свою чергу, покращує якість горіння та залишає скло дверцят камінної топки чистим протягом тривалого часу.

   Який камін з водяною сорочкою для площі 150 м2 ?

Забезпечення теплового комфорту в будівлі більшої площі вимагає підбору відповідного пристрою. Ви можете зробити ставку на модель G&Sons 76x62WM номінальною потужністю водяного контура 14 кВт та тепловим ККД більше 80%.

   Який камін з водяною сорочкою обрати для площі приміщення 200 м2

Якщо Ви не знаєте,який камін з водяною сорочкою обрати для приміщення площею 200 м2, серед небагатьох варіантів на ринку радимо звернути увагу на камінну топку G&Sons 37x52w2 з теплоефективністю більше 80%. Модель обладнана склом ведучої німецької фірми SCHOTT ROBAX, стійким до температури 800° Камера горіння облицьована теплоакумуляційними плитами ShamoNech.

   Камін з водяною сорочкою - це досконалий вибір !

Вибираючи каміни чи печі з водяною сорочкою, враховуйте технічні характеристики. Особливо важлива номінальна потужність для водяного контура. Вибираючи потрібну модель, враховуйте тип будівлі та його енергоефективність. Якщо Ви все-ж сумніваєтесь у виборі опалювального приладу, рекомендуємо звернутись до фахівців, які зможуть порадити Вам оптимальну по ціні та якості камінну топку. Пам’ятайте, що установка такого приладу - це довгострокова інвестиція, тому підбір правильної камінної топки має визначальне значення.

 

Замовлення:

Отримання консультації

Наш менеджер передзвонить вам, дізнається всі деталі і зробить замовлення на ваше ім'я

Знайшли дешевше?

Наш менеджер передзвонить вам і запропонує ще кращий варіант