+38 (067) 740 50 84 +38 (095) 200 92 25

Як очистити камінне скло без використання хімії?

Як очистити камінне скло без використання хімії?

   Камін - це чудове придбання, і користуватися ним одне задоволення. На жаль, час від часу доводиться доглянути за ним - прибрати золу та очистити скло. Як це зробити без хімічних речовин, які можуть пошкодити камінну топку чи окремостоячу піч? 

Практично всім подобається атмосфера палаючого вогню в каміні, але майже ніхто не любить прибирати в ньому. Однак варто знати, що чистка каміна, а особливо миття скла не обов’язково повинні бути клопіткими.

   Чи знаєте Ви, що використання хімічних засобів для чищення скла може зашкодити Вашому каміну?

На ринку є багато видів засобів для чищення камінного скла. Ми і самі їх пропонуємо, але в розмові з нашими клієнтами ми не рекомендуємо їх постійного застосування. Чому? Майже всі миючі засоби є дуже їдкими речовинами. Контакт більшості препаратів з ущільнювачами скляних панелей і дверцят каміна призводить до їх ушкодження. Шнури та ущільнювачі не є стійкими до речовин, що містяться в цих препаратах. Через деякий час вони розтріскуються, рвуться і згорають.

Контакт препарату з каркасом дверцят каміна часто призводить до пошкодження лакофарбового покриття. Фарба на дверцятах починає лущитися або "злазити"

Багато скарг наших клієнтів стосуються пошкодження фарби на дверцятах каміна. На жаль, багато таких скарг відкидаються виробниками камінів. Причина - неправильне використання засобів для чищення скла, які, в свою чергу, руйнують лакофарбове покриття камінної топки чи окремостоячої печі.

   Чищення скла без хімії - все,що Вам потрібно, це волога ганчірка та дрібний попіл з каміна!  Коли наші клієнти запитують, як очистити скло каміна, ми, зазвичай, маємо одну відповідь - попіл з каміна на вологу ганчірку або губку. Камінне скло - це тверда камінна кераміка, стійка до стирання та впливу теиператур до 800°C. Очищення від золи слід проводити зсередини (з внутрішньої сторони дверей). Зовні скло не забруднюється кіптявою, тому достатньо чистої, вологої ганчірки.

Сподіваємося, що наступного разу, коли Ви будете чистити камін, спробуєте цей метод. Ми рекомендуємо.

 

Замовлення:

Отримання консультації

Наш менеджер передзвонить вам, дізнається всі деталі і зробить замовлення на ваше ім'я

Знайшли дешевше?

Наш менеджер передзвонить вам і запропонує ще кращий варіант