+38 (067) 740 50 84 +38 (095) 200 92 25

Як оздобити камін ? Найкращі аранжування !

Як оздобити камін ? Найкращі аранжування !

   Камін є центральним елементом приміщення, в якому він розташований.

Його оздоблення може вплинути на естетику всього інтер’єру. Тому так важливо ретельно продумати і спланувати його зовнішній вигляд. Стлилізація каміну не повинна бути обтяжливою - нехитра конструкція може викликати захват. Досить того, що він буде добре гармоніювати з навколишнім середовищем.

   Що можна використати для оздоблення каміна ?

Для декорування каміна можна використовувати практично все, що Вам подобається !. Камін, незалежно від того, знаходиться він в кутку вітальні чи посередині стіни, або окремо стояча конструкція - привертає увагу і автоматично стає центром приміщення.

   Цей ефект посилюється під час опалювального сезону, коли хочеться сидіти все ближче до цього приємного джерела тепла. Це створює неповторну теплу атмосферу та гуртує довкола себе близьких людей. Тому так важливо дбати про його стильний зовнішній вигляд.

   Цегляне оздоблення

Одним з найцікавіших та найпопулярніших варіантів є облицювання каміна цеглою. Для цого є кілька варіанів - Ви можете нарізати окремі цеглинки і просто приклеїти їх на стіну каміна. Це дає автентичний ефект старомодної стіни прямо з післянімецького багатоквартирного будинку. Це трудомісткий спосіб, до того-ж отримати справжню стару цеглу стає все важче.

Також можна купити готову плитку, що імітує цеглу. Укласти їх буде вже не так просто тому, що потрібно правильно обрізати краї і рівномірно укладати, щоб не зіпсувати малюнок.Крім того, щілини потрібно як слід заповнити затиркою, щоб приховати стики. Тому такий спосіб декорування складніший від попереднього.

Перевага цієї ідеї полягає в тому, що Ви можете пофарбувати цю плитку в будь-який колір, щоб вона найкраще відповідала стилю інтер’є ру всього приміщення. Також можна залишити плитку в оригінальному кольорі - тоді вона створить більш сільську або, в залежності від решти інтер’єру, навіть індустріальну атмосферу.

   Класика жанру

Якщо Вам до вподоби традиційний вигляд, обирайте інтер’єр в класичному стилі. Камін буде оточений дизайном, що нагадує дерев’яні бруси. Над каміном буде стелаж для сімейних фотографій або інших елементів декору. Простір безпосередньо біля каміна можна заповнити керамічною плиткою, щоб вийшло схоже на майданчик. Він буде служити місцем для щоденного розміщення камінних прикрас, наприклад, камінного набору, великої вази або плетеного кошика.

   Мінімалістичний стиль

Мінімалістичний стиль - який простий і красивий. Мінімалізм має дуже багато прихильників, і не дивно - він викликає почуття чистоти, простору та елегантності. Мінімалізм не обов’язково має бути суворим !. Ваш інтер’єр може бути здекорований в теплих тонах, на підлозі можуть бути дерев’яні панелі, і в цілому все ще може керуватись простотою і обмеженою кількістю декоративних елементів. Як оформити камін у вітальні ? Це легко !. Красиву камінну зону можна створити і з урахуванням мінімалістичного інтер’єру - її можна вбудувати в конструктив каміна так, щоб було видно тільки скляні дверцята камінної топки. Решта зроблено в гладких поверхнях, в кольорі, що поєднується з рештою оточення. Тоді Ви збережете акуратний і елегантний вигляд.

   Ідеї декору своїми руками

Кожен проект заслуговує похвали - Ви берете справу в Свої руки, щоб створити елемент своєї мрії. Декорування каміна не повинне бути складним - іноді Вам просто необхідно знайти правильний шляї, і тоді кожна реалізація стане доступною для Вас.

   Найпростіший спосіб прикрасити камін - обклеїти його декоративними панелями. Зверніть увагу, що вони повинні бути виготовлені з матеріалу, який буде стійким до високих температур. Камін, звичайно термоізольований, але конструкція все одно піддається важким умовам експлуатації. Ці декоративні панелі не обов’язково повинні кріпитись до конструкцї каміна методом приклеювання - на ринку доступні різні варіанти кріплення. Таким чином, Ви уникнете приклеювання панелей в місцях, де відбуваються часті перепади температури.

Як ще прикрасити камін ?. Спорудити нішу для дров - чудова ідея. Цю порожнину можна виконати з гіпсокартону, піноблоків чи інших матеріалів. Це простий спосіб практичного зберігання дров і декоративний елемент декору. В інтернеті доступно багато варіантів стелажних конструкцій, які зберігають колоту деревину і водночас прикрашають обстановку своїм домашнім виглядом. Це також чудова ідея для проекту вихідного дня.

   Зроби це сам

Камін сам по собі є прикрасою, однак не здекорувати його таким чином, щоб він відповідав інтер’єру - це втрачений потенціал. Знайдіть правильний стиль для себе та виберіть дизайн каміна, який покращить та доповнить Вам настрій довгими зимовими вечорами, а також буде прикрашати кімнату в інші пори року. Більшість оздоблювальних робіт Ви можете виконати самостійно, завдяки чому задоволення від розпалювання багаття буде ще більшим !

Замовлення:

Отримання консультації

Наш менеджер передзвонить вам, дізнається всі деталі і зробить замовлення на ваше ім'я

Знайшли дешевше?

Наш менеджер передзвонить вам і запропонує ще кращий варіант