+38 (067) 740 50 84 +38 (095) 200 92 25

Як розподілити тепло від каміна?

Як розподілити тепло від каміна?

   Щораз більше власників приватних будинків вирішують розподіляти тепло від каміна до суміжних кімнат. Виробники сучасних моделей камінних топок, які потрапляють на наш ринок, переважно обігрівають приміщення площею до 200 м2. Чим характеризується таке рішення ? Що потрібно пам’ятати при монтажі системи опалення ? З’ясуємо !

   Розподіл тепла від каміна - як це спланувати ?

Сучасні системи розподілу тепла дозволяють опалювати багато приміщень. Однак, щоб пристрій ефективно виконував свої функції, необхідно правильно спланувати протяжність каналів та конфігурацію горизонтальних та вертикальних кутів.

Як розподілити тепло від каміна ? Які рішення використати ? Нижче ми опишемо ті, які використовуються найчастіше.

   Гравітаційна система розпровадження теплого повітря від каміна.

Ви не знаєте, як правильно розподілити тепловідкаміна по дому ? Одним із способів є використання механізму теплопередачі (конвекції). Рішення полягає в тому, щоб вирівняти температуру всередині приміщення. Камін у вітальні обігріває сусідні приміщення. Такий спосіб характеризується високою ефективністю і відносно простим монтажем. Добре працює в приміщеннях з невеликою площею. Для прокладання повітропроводів використовуються, як правило, прямокутні канали з оцинкованої, або нержавіючої сталі. А також круглі повітропроводи з гофрованої обезжиреної сталі. Важливо, щоб довжина кожного повітропровода, який розподіляє тепле повітря по кімнатах, була однаковою. Також важливим є матеріал, з якого виговлений повітропровід, та ізоляційний матеріал.

   Примусовий розподіл теплого повітря від каміна.

Рішення ідеально підходить для великої квартири чи будинку. Він дозволяє обігрівати приміщення, які розташовані на різній відстані. Як розподілити тепло від каміна ? Ключовим моментом є монтаж повітропроводів та обладнання, що забезпечує розподіл тепла. Найчастіше для цього використовується регулятор швидкості з термозондом або вентилятором, що дозволяє встановити оптимальну температуру. Якщо Ви не знаєте, як самостійно розподілити тепло від каміна, зверніться за підтримкою до досвідчених монтажників. Фахівці подбають про те, щоб повітропроводи теплого повітря були непомітними та відповідали чинним будівельним нормам.

   Скільки коштує розподіл теплого повітря від каміна ?

На питання, скільки коштує розпровадження каналів теплого повітря від каміна, дати однозначну відповідь досить складно. Витрати залежать , наприклад, від типу установки, труб, повітропроводів, ізоляції, від типу вентилятора та розмірів приміщень, які ми хочемо обігріти. Якість повітряної камінної топки теж важлива. Представлені на ринку моделі можуть бути як самостійним джерелом опалення, так і доповнювати вже існуючу систему опалення. Вони оснащені системою чистого скла та ефективною камерою горіння, що дозволяє регулювати інтенсивність обігріву приміщень. Деякі хочуть, щоб пристрій також живив теплу підлогу. Як розподілити тепло від каміна в підлозі ? У цьому випадку потрібно інвестувати в обладнання з водяною сорочкою.

   Якими повітропроводами розпровадити тепле повітря від каміна ?

Навіть найкращі повітряні камінні топки вийдуть з ладу, якщо їх встановити неправильно. Розподіл тепла від каміна повинен здійснюватися з урахуванням підбору відповідних аксесуарів. Які повітропроводи вибрати ? Найчастіше використовують сталеві повітропроводи або гнучкі алюмінієві обезжирені труби діаметром від 100 до 160 мм. Канали повинні бути добре ізольовані, щоб зменшити втрати тепла.

   Ви тепер знаєте, як правильно розподілити тепле повітря від каміна ? Якщо так, то Ви обов’язково подумаєте про вибір такого рішення. Система розподілу тепла за допомогою повітропроводів і спеціального пристрою має багато переваг. Це дозволяє як опалювати весь будинок, так і ефективно доповнити існуючу систему центрального опалення.

 

Замовлення:

Отримання консультації

Наш менеджер передзвонить вам, дізнається всі деталі і зробить замовлення на ваше ім'я

Знайшли дешевше?

Наш менеджер передзвонить вам і запропонує ще кращий варіант