+38 (067) 740 50 84 +38 (095) 200 92 25

Чи безпечний біокамін ?

Чи безпечний біокамін ?

   Чи безпечний біокамін ? Користуватися біокамінами безпечно та просто, якщо Ви пам’ятаєте про кілька основних моментів.

Правильне використання біопалива та встановлення каміна в правильному місці - основні правила безпеки. Про що ще варто пам’ятати ?

   Що таке біокамін ?, чи це шкідливо ?

Біокамін - це можливість для людей, які з тих чи інших причин не можуть встановити в себе класичний дров’яний камін, замінити його альтернативним варіантом. Тоді встановлення паливного біокаміна, в якому горить справжній вогонь, він не димить, його можна встановити в будь-якому багатоквартирному будинку - є відмінним варіантом.

   Отриманий ефект живого вогню і тепло, яке надходить від нього, створять атмосферу затишку, і зроблять зимові вечори, проведені в колі сім’ї, друзів чи просто удвох, набагато більш приємними.

   Як повидитись з біокаміном ? Чого необхідно уникати ?

Біокаміни мають міцну та безпечну конструкцію. Саме спалювання біопалива утворює невелику кількість вуглекислого газу. Це не шкодить здоров’ю, якщо забезпечена відповідна вентиляція. Тому слід уникати частого використання біокаміна в приміщенні з недостатньою вентиляцією.

   Живий вогонь - це не забавка. Важливо, однак, пам’ятати, що ми маємо справу з живим вогнем, тому Ви повинні дотримуватись основних правил безпеки та здорового глузду.

Біопаливо легкозаймисте, тому тримайте його подалі від каміна та в недоступному від дітей місці.

Дуже важливою справою є, теж, спосіб доливання палива. Не можна цього робити під час роботи каміна. Заправку найкраще проводити при охолодженому або зовсім холодному каміні - тоді ми можемо бути цілком впевненими, що розігрітий корпус не спалахне, а перепад температури в паливному баку не призведе до вибуху.

   Вид біопалива

Дуже важливою є якість біопалива, що заливається - допускається лише сертифіковане. Лише тоді ми можемо бути впевнені, що маємо справу з матеріалом, перевіреним та безпечним для наших дихальних шляхів. Ніколи не використовуйте нічого іншого, наприклад, розпалювачі для грилів чи звичайний бензин.

   Не менш важливе місце розташування самого біокаміна. Незважаючи на те, що це безпечна конструкція, призначена для використання в житлових приміщеннях, здорового глузду ніколи не буває забагато. Не розміщуйте легкозаймисті предмети безпосередньо біля біокаміна, а прикраси, які покращують зовнішній вигляд інтер’єру, відкладіть подалі від каміна під час його роботи. Хоча це і не традиційний дров’яний камін, поводитись з ним слід так само безпечно, я к і з традиційним.

   На що звернути увагу перед покупкою ?

   Окрім цього очевидного визначального фактора типу каміна, тобто його ціни, є багато елементів, на які варто звернути увагу перед покупкою. Найбільшим фактором, який визначає покупку каміна є те, де ми хочемо його розмістити. А варіантів облаштування біокамінів безліч.

     Захист від вогню

   Якщо камін буде встановлюватись під час ремонту або оздоблення кімнати - можливо, варто розглянути вбудовані агрегати ? Тоді можна створити естетичну композицію, яка зробить біокамін єдиним зі стіною і більше схожим на справжній. Це також дозволяє вбудовувати пристрій з вогнестійкого гіпсокартону або іншого вогнестійкого матеріалу.

     Дозволи та погодження

   Маркування біокаміна відповідними сертифікатами є важливим, оскільки це доводить, що продукт, який ми купуємо, перевірений незалежною сторонньою організацією, яка неупереджено оцінює якість та безпечність продукту для використання. 

     Гарантія

   Не менш важливо переконатися, що продукт, який Ви купуєте, має щонайменше 2 роки гарантії. Це не означає, що вона точно знадобиться, а скоріше те, що виробник впевнений в своєму продукті і не боїться накладати на нього тривалий гарантійний термін.

     Безпечна поведінка гарантує успіх

   Як і в будь-якому випадку, пов’язаному з вогнем та теплом, будьте насторожі та використовуйте свою уяву для визначення того, що може статися, якщо Ви не будете достатньо обережні. Відмінною практикою буде, наприклад, встановлення в приміщенні вогнегасника. Це може видатись надмірним, але краще його мати і ніколи не використовувати, ніж не мати, коли він Вам справді необхідний.

   Не допускайте дітей до каміна або встановіть його в недоступному для малюків місці - це також хороша ідея. Все, що може захистити нас від зайвої небезпеки, є запорукою успіху та використання біокаміна таким чином, щоб ми могли розслабитись та насолодитись настроєм, який він створить.

   Пам’ятайте, що виробник створює безпечний продукт лише тоді, коли Ви його використовуєте з розумом.

Замовлення:

Отримання консультації

Наш менеджер передзвонить вам, дізнається всі деталі і зробить замовлення на ваше ім'я

Знайшли дешевше?

Наш менеджер передзвонить вам і запропонує ще кращий варіант