Про нас

     KSD - прямий постачальник камінних топок з Європи, тому ціни у нас конкурентоздатні, а гарантія на продукцію - офіційна. Ми впевнені в якості своїх послуг, тому завжди надаємо гарантію.
     Ми зібрали команду досвідчених професіоналів, яка реалізує будь-які ваші задуми по створенню індивідуального каміна в будинку або квартирі. Тому, хто вирішив встановити у себе вдома камін або обладнати сауну, складно спочатку розібратися в тонкощах і особливостях того чи іншого виробництва та в конструкціях їх продукції. Та й цінове питання при виборі також має велике значення. Тому найбільш повну інформацію ви отримаєте, зв'язавшись з нашими співробітниками, а також в наших салонах-магазинах. Кваліфіковані фахівці із задоволенням допоможуть вам у виборі каміна, сауни або іншого обладнання, що відповідає вашим вимогам. Наші менеджери проводять «повний цикл» обслуговування - від консультації до остаточної установки виробу та сервісного обслуговування. Довіра і повага клієнтів - основа роботи компанії.
     Також ми готові надати вам допомогу у виборі дизайн-проекту, всіх необхідних комплектуючих для каміна, облицювальних матеріалів, а кваліфіковані фахівці виконають установку устаткування і іншу роботу по монтажу будь-якої складності. Попередній кошторис на роботи і матеріали для установки каміна - БЕЗКОШТОВНО.
     Наша команда фахівців проводить безкоштовні консультації та пропонує велику кількість інформаційних послуг, а також допомагає Вам визначитися з вибором, виходячи з власних уподобань. Більш того, деякі товари та торгові марки з нашого каталогу доповнюються відповідними тематичними сайтами, де Ви завжди зможете ознайомитися з більш детальною інформацією на Ваше питання і отримати професійні консультації та технічну підтримку. Головне - це те, що ми займаємося улюбленою справою - справою, якою ми живемо. Це дає можливість реалізувати себе і постійно вдосконалюватися.

     Наші знання і досвід можуть бути вам корисні. Ми самі розробляємо дизайн камінів, проектуємо і виконуємо монтаж вже протягом 7 років.
     Ваш камін повинен доставляти вам радість. Тому ми співпрацюємо тільки з провідними компаніями в даній галузі. Наші роботи по достоїнству оцінили десятки клієнтів.
     Якщо ви вирішили встановити камін у себе вдома власними силами - ми подбали про те, щоб ви зробили найбільш вигідну покупку.
     Ми пропонуємо вам тільки печі і каміни, в якості яких самі впевнені на 100%.
     Ми не пропонуємо вам придбати камін або піч «по картинці». Приїжджайте в наш затишний камін-шоурум, щоб вибрати собі товар за смаком.
     Ми компетентні в своїй галузі настільки, що відповімо на будь-які ваші питання, що стосуються вибору моделі, установки і експлуатації придбаного виробу.
     У нас є всі можливості, щоб допомогти вам професійно втілити вашу камінну ідею в реальність, запропонувавши від себе повний комплекс послуг. Ми допоможемо вам на всіх етапах - проектування, вибору і установки, тому вам не доведеться шукати фахівців на кожному кроці свого шляху від «мрії про камін до каміна в будинку».
     Підібрати найкращу модель для Вас та правильно підготувати місце під камін поможе технічний фахівець (консультант) фірми, який приїде на місце монтажу, вивчить всі особливості конструкції будинку і після детального АНАЛІЗУ надасть рекомендації відносно виконання підготовчих робіт і вибору типу та моделі каміна.
     Як відомо, від якості матеріалу труби димоходу та герметічності його каналу залежить пожежна безпека всього будинку. Тому роботи з монтажу димохідних систем повинні виконувати тільки професіонали, які мають чималий досвід та можуть гарантувати БЕЗПЕКУ.
     Забезпечення максимальною кількістю інформації, і наявність всіх монтажних матеріалів дозволяє економити час споживача.

Продукція
Ми рекомендуємо